Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 695
TÝDEN: 2442
CELKEM: 540051

 

www.sokolfalco.com


 

SOKOL FALCO s.r.o.
 
Česká rodinná firma
s tradicí od roku 1993.
 
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky.
 
Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.
Po celá léta výroby se řídíme naším sloganem:
 
„Vyrábíme opravdu z masa“.
 
 

Svátek

Svátek má Zdeněk

Zítra má svátek Milena

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 1. 2019

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy slabé sněžení. Denní teploty -5 až -1°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Zkoušky podle NZŘ 24. dubna 2005
 
Další sportovní akce je úspěšně za námi.
V neděli 24. dubna 2005 se sešlo celkem jedenáct účastníků zkoušek podle národního zkušebního řádu (jeden z nich byl rozhodčí), kteří se rozhodli poprat se s další zkouškou. Na soupisce byly tři ZZO, dvě ZM, tři ZVV1, dvě ZPO1 a jedna ZPS 1. Posuzovat přijel rozhodčí pan Vladimír Veselý.
Po kontrole všech „papírů“, tetování a oficiálním nástupu vyrazila většina z nás na stopy. Počasí nám přálo, bylo pod mrakem, na obilí byla rosa, nebylo vedro, prostě dobré podmínky na stopování. Stopa bohužel nevyšla všem, a tak se na cvičák smutně vracela jedna ZM a dvě ZVV1.
Kousek od míst, kde se vypracovávaly stopy, byl terén pro obranářské zkoušky. Obrana probíhala v lese. Jeden pes úspěšně obranu splnil, druhý bohužel při střežení napadal, a tak body na potřebný limit nestačily.
Taky ZPS 1 neměla štěstí, po vypracování dvou úseků se pes zamotal na druhém lomu a rozhodčí musel stopu ukončit. Inu ne vždy je posvícení. Takže zatím vypadlo pět účastníků. Uvidíme, co bude dál.

Stopy a obrany trvaly pěknou chvíli, takže když jsme se vraceli na cvičák, bylo už skoro poledne. Účastníci, kteří byli přihlášeni na ZZO, se zatím pěkně nervovali v klubovně. Po malé svačince začaly poslušnosti. Šlo to jako na drátku. Všech zbývajících šest účastníků poslušnost splnilo. Zbývala poslední disciplína, obrany, na kterou nastoupila jedna ZM a jedna ZVV1. Oba účastníci splnili limit potřebný pro zkoušku. Obrana podle ZM byla opravdu pěkná, bylo na co se dívat. Obrana podle ZVV1 byla trochu rozpačitější, ale důležité je, že to vyšlo.

A zde najdete výsledky zkoušek

Fotografie ze zkoušek 24.4.2005

A ještě další nové fotečky ze zkoušek