Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 247
TÝDEN: 2829
CELKEM: 540438

 

www.sokolfalco.com


 

SOKOL FALCO s.r.o.
 
Česká rodinná firma
s tradicí od roku 1993.
 
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky.
 
Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.
Po celá léta výroby se řídíme naším sloganem:
 
„Vyrábíme opravdu z masa“.
 
 

Svátek

Svátek má Milena

Zítra má svátek Miloš

Aktuální počasí

Počasí dnes:

24. 1. 2019

zata

Bude oblačno až zataženo, ojediněle slabé sněžení, přechodně až polojasno. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -4 až -8°C, při vyjasnění až -12°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

25. září 2005 - zkoušky podle NZŘ

A máme za sebou další sportovní akci, další zkoušky. Tentokrát podle národního zkušebního řádu. V mlhavém ránu stálo v řadě na cvičáku 10 psovodů. Šest z nich bylo přihlášeno na zkoušku ZZO (zkouška základní ovladatelnosti), tři na ZVV1 a jeden psovod na ZVV2. Posuzovat přijel rozhodčí pan Stanislav Skála. Vedoucího zkoušek dělala Majka Šubrtová. Po nástupu v půl deváté jsme vyrazili na stopy. Terény byly v Dobřichovicích za sokolovnou, byla to nízká řepka. Mlha byla, že nebylo vidět ani na sloupy v poli. Těžké pro psovody, v dálce žádný orientační bod.... Naštěstí byla rosa a ještě padala mlha. Kromě jedné ZVV1 odčuchali všichni, jedna stopa byla dokonce na 98 bodů. Dobrý začátek. A rychle nazpět na cvičák, sluníčko už se pomalu klubalo z mlhy ven, bude asi vedro, babí léto je tady už minimálně týden.

Poslušnosti začali psovodi podle ZZO. Všichni splnili, z toho tři prospěli výborně a tři prospěli. Dvě ZVV1 postoupily do další disciplíny - obran, ZVV2 bohužel nevyšla poslušnost, chybělo pět bodů, aby měla limit. No nedá se nic dělat, do příště to docvičí. Pak následovaly speciální cviky podle zkoušky ZZO.

Nakonec přišly dvě obrany podle ZVV1. Obě splnily, a to za 83 a 79 bodů. Bylo krátce před jednou hodinou po poledni a zkoušky se chýlily ke konci. Honem vypsat protokoly, zapsat výsledky do soupisky a do výkonnostních knížek. A je hotovo, už se můžeme pustit do jídla a dát si konečně v klidu kafe. Taky si ho snad dnes zasloužíme.

#

Počasí vyšlo, výkony nebyly špatné, radost ze splněných zkoušek byla veliká. Ty dvě smutnilky, co nesplnily, musí do jara všechno dohnat a docvičit. Nakonec nesložená zkouška není žádná tragédie, vždyť nejde o život. Takže všem úspěšným blahopřejeme, dvěma neúspěšným popřejeme dobrou náladu a hodně chuti do dalšího cvičení. (Další zkoušky budou na jaře, tak je času dost na docvičení a opravení chybiček...)


No a tady je pár fotek, co jsem stihla pořídit - Klikněte a budete na galerii