Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 696
TÝDEN: 2443
CELKEM: 540052

 

www.sokolfalco.com


 

SOKOL FALCO s.r.o.
 
Česká rodinná firma
s tradicí od roku 1993.
 
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky.
 
Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.
Po celá léta výroby se řídíme naším sloganem:
 
„Vyrábíme opravdu z masa“.
 
 

Svátek

Svátek má Zdeněk

Zítra má svátek Milena

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 1. 2019

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy slabé sněžení. Denní teploty -5 až -1°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Září 2010

 2. září 2010 odpoledne - fotogalerie

Atos

První sobotu v září se opět konal trénink obran, figuroval Jindřich Kubík.

Fotogalerie z tréninku obran 4. září 2010

Nely

 

A konečně je to tady!

Neděle 5. září 2010, 14.00 hodin.... První podzimní hodiny kurzů pro štěňátka! Tolik očekávaná první neděle po prázdninách. Alespoň některými frekventanty kurzů pro štěňata. Ti, co navštěvovali kurz před prázdninami se určitě těšili, protože to na nich bylo vidět. Někteří páníčkové to potvrdili, že jejich pejskům hraní s psími kamarády moc o prázdninách chybělo.

Dnes přišlo hodně nových pejsků. Do kurzu pro malá štěňátka dorazila také předprádzninová štěňata a my se nestačili divit, jak zase vyrostla. Některá štěňata jsme tím pádem museli přeřadit do větších štěňat, protože už opravdu mezi malými štěňaty vypadala jako obři. Musí mezi svoje vrstevníky a první hodinu kurzu nechat svým malým kamarádům.

Mezi novými štěňátky byla úplně malá psí miminka. Některá se trochu bála, protože na place se prohánělo 30 štěňat mezi páníčky, instruktory a dalším doprovodem, takže na place bylo zase víc lidí, než psů. Někteří páníčci měli o své pejsky strach, chlácholili je, aby se nebáli. Strach přejde, některá štěňata už koncem hodiny dováděla s ostatními. Ta, která se bála celou hodinu, se otrkají brzy, takže vzkazujeme jejich páníčkům, že to bude dobré, že strach přejde a za pár hodin si budou i jejich štěňata hrát a budou dovádět. Také jsem na hrázi zaslechla něco o tom, že je na place chaos.... Inu možná to tak z hráze vypadá, to je fakt, ale i když se to nezdá, věřte tomu, že to, co na place probíhá, je pro štěňata právě to nejlepší, co mohou ve svém věku zažít, aby v budoucím životě neměly problémy. Na jejich páníčky je to mnohdy větší psychický tlak než na samotná štěňata, která se ve velké většině velmi rychle přizpůsobují a rychle se učí, jak se mají chovat. To páníčci to nesou hůř, mají pocit, že jejich pejskům ta větší a divočejší štěňata ubližují... ale to je život a čím dříve se naučí, že vyřeší svoji situaci tím, že se podřídí, tím lépe. A pak se řekne chaos...

Větší štěňata a dospělí psi nám dělají radost, jsou vidět pokroky, kterých dosahují jak ve výchově, tak i ve výcviku.

To, co se na našem cvičáku děje, má svoje pravidla a svoje důvody. Naše zkušenosti s novými štěňaty nám dokazují, že naše cesta, kterou jsme si vybrali, je správná. Možná některým nevyhovuje, ale tak to v životě chodí. Je dobré, že je z čeho vybírat, cvičáků je hodně. A tak ti, kteří s naším stylem výchovy a výcviku štěňat nesouhlasí, si mohou vybrat jiný cvičák, kde jim to bude vyhovovat. Zlobit se na ně proto nebudeme, to nám věřte.

Fotografie z dnešního odpoledne

hra štěňat

A.V. 5.9.2010, 20.45

 

Sobota 11. září 2010 - trénink obran

Dnes bylo nádherně, slunečno, teploučko. Psům bylo teplo, a tak byli trochu vláčnější. Pomalu se nám začínají blížit zkoušky, a tak někteří finišují v tréninku.

Fotografie budou doplněny, jakmile to čas dovolí... Vzhledem ke krásnému počasí jsem se s foťákem oháněla a činila, a tak je zase pěkná úroda fotek. Tuším, že jich bylo kolem tisíce. Kytičky, brigáda, obrany... to si zase dám, než všechno přeberu, vyberu, upravím.

No a tady je máte...fotogalerie z obran

Obrany 11. září 2010

ostatní foto, portréty

ostatní fotky

 

 Neděle 12. září 2010 - kurz pro štěňata

Bude mraky fotografií, jen strpení, než je zpracuji.

Dnešní kurzy byly nabité k prasknutí. Od dvou hodin pobíhalo na place přes třicet malých štěňat, která doprovázelo téměř jednou tolik páníčků a rodinných příslušníků. Počasí bylo dnes naprosto bez chyb, prostě nádhera, babí léto, teploučko, ale ne vedro, co víc si přát. Nasávali jsme to teploučko, které podle meteorologů bude asi v září naposled. Snad jim předpovědi nevyjdou a ještě se párkrát ohřejeme...

A je to tady, fotky jsou hotové!

Fotografie z kurzů pro štěňata z 12.9.2010

16. září 2010

Malé tréninkové "kousání" s Aissynou (malou Gillinou od Hůlů)

Aissy

Úterý 21. září 2010

Dnes byl opravdu nádherný podzimní den s babím létem. Ráno byla sice zima a mlha, ale když se vylouplo na obloze sluníčko, pěkně hřálo. Odpoledne bylo na place docela vedro, ve stínu bylo přes dvacet stupňů. Počasí naprosto úžasné! Prý ale podle předpovědí už dlouho nevydrží a má se zatáhnout a pršet. Přijdou podzimní plískanice, nak které se nikdo z nás netěší. Naši chlupáči budou mokří, všichni budeme špinaví. Ach jo, jak já ty plískanice nemám ráda. A do jara je daleko. No snad nebude tak zle a ještě pár hezkých dnů by mohlo být i v říjnu.

Příští týden v sobotu nás čekají první podzimní zkoušky, a tak jsme na dnešek naplánovali trénink obran. Přijel Roman Šonský, který bude zkoušky figurovat.

Trénink se povedl, pokud by výkony vypadaly při zkouškách tak, jako dneska, myslím, že bychom mohli být spokojení. Ještě doladit další dvě disciplíny - poslušnost a stopu a mohlo by to dobře dopadnout. Uvidíme.

Z obran bude spoustu fotografií, protože jsme cvok, nafotila jsem jich kolem tisíce. Takže mě čeká zase několik hodin práce, abych vybrala ty nejlepší a udělala fotogalerii. Mějte se mnou trpělivost...

A je to tady... první várka - PORTRÉTY (takové "sranda" albíčko)

To jsem se rozčílila a oni mě fotíííí!

První část tréninku obran

 1. část fotogalerie - obrany 21.9.2010

Druhá část tréninku obran

trénink 21.9.2010-II. část

 

Trénink obran - sobota 25. září 2010

Počasí se pěkně pokazilo na víkend. A nic pěkného nepředpovídají, samý déšť, chladno. Letošek se tedy s počasím opravdu předvádí. Výkyvy jako blázen, jeden by se z toho zvencnul.

Dnes jsme trénovali od 18 hodin, sešlo se nás kolem šesti. Celé odpoledne pršelo, naštěstí, když jsme začali kousat, déšť se zmírnil a jen mrholilo, chvíli dokonce nepršelo vůbec. Ale mraky se táhly úplně po zemi. Protože bylo zataženo, začalo se brzy stmívat, a tak jsme museli dokonce i rozsvítit.

Poprvé jsme dnes trénovali na Milana Brunovského. S tréninkem jsme byli spokojeni. Fotit se bohužel kvůli počasí a mizerné viditelnosti vůbec nedalo, a tak z tohoto tréninku nemáme žádný obrázek. Snad příště...