Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 448
TÝDEN: 2195
CELKEM: 539804

 

www.sokolfalco.com


 

SOKOL FALCO s.r.o.
 
Česká rodinná firma
s tradicí od roku 1993.
 
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky.
 
Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.
Po celá léta výroby se řídíme naším sloganem:
 
„Vyrábíme opravdu z masa“.
 
 

Svátek

Svátek má Zdeněk

Zítra má svátek Milena

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 1. 2019

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy slabé sněžení. Denní teploty -5 až -1°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Květen 2011 je nabitý akcemi k prasknutí. Hned 1. května, který nám vyšel tentokrát na neděli, se konal už 12. ročník závodu o putovní pohár.  Tím pádem se ale nemohly konat kurzy pro štěňata. Štěňata si to ale vynahradila o týden později, jak můžete z fotogalerie sami posoudit...

 

FOTOGALERIE Z NEDĚLE 8. KVĚTNA 2011 

FOTOGALERIE 8.5.2011

A květen nám úspěšně pokračoval zkouškami z výkonu, které jsou na záložce Sportovní akce 2011. Po zkouškách následoval trénink obran. Podívejte se sami, jak trénink vypadal...

FOTOGALERIE Z TRÉNINKU OBRAN 14. KVĚTNA 2011

Trénink obran 14.5.2011

Neděle po zkouškách byla opět věnována štěňátkům. Tentokrát bylo počasí trochu rezervovanější, bylo chladněji, vypadalo to na déšť. A tak jsme si říkali, že možná přijde málo lidí... Opak byl pravdou -:)

Mezi malá štěňata přišlo tentokrát kolem třiceti pejsků s doprovodem, z nichž bylo šest nových... a bylo pěkně živo.

I velkých rošťáků bylo přes dvacet, a tak jsme si to užívali. Dobré bylo, že se trochu oteplilo (nebo že by to bylo tím, že jsme běhali a měli se co ohánět?) a hlavně že jsme nezmokli. Fotogalerie je k nahlédnutí...

FOTOGALERIE Z KURZŮ PRO ŠTĚŇATA V NEDĚLI 15. KVĚTNA  2011

FOTOGALERIE 15.5.2011

 

Trénink obran 17. května 2011

V sobotu po zkouškách jsme se domluvili na úterní trénink obran s Romanem Šonským. Informace byla vyvěšena na webu. V neděli večer mi však zazvonil telefon a Roman se omlouval z úterního tréninku, protože sportoval a přivodil si zranění. S vymknutým kotníkem se figurovat nedá, a tak jsme trénink zrušili. V pondělí mě napadlo zavolat Milanovi Brunovskému a měli jsme štěstí, Milan měl volno a mohl přijet. A tak jsem vyvěsila znovu informaci, že se trénink koná, avšak s jiným figurantem a v trochu jiném čase. Byla jsem zvědavá, kolik přijde lidí, když byl s tréninkem tak trochu zmatek.

Sešlo se nás nakonec přes deset, a tak se měl Milan co ohánět, abychom to do tmy stihli. Trénink byl super, fotky si můžete prohlédnout, jsou rozděleny do dvou fotogalerií, aby se galerie na rajčeti lépe a rychleji otvíraly. Většinu fotek jsem udělala já, občas mě vystřídal Vláďa Kasl.

 

Trénink obran 17. května 2011 - 2. část

trénink obran 17. května 2011- 1. část

Kurzy pro štěňátka 22. května 2011

Počasí dneska bylo jako vymalované, bylo krásně teploučko, na place to hřálo dokonce až moc. A tak některá štěňátka strávila zase část hodiny v řece u břehu, kde se ochlazovala. Pak nás trochu osprchovala špinavou vodou, když vylezla z řeky a pěkně se otřepala. Alespoň byla nějaká legrace.

FOTOGALERIE Z NEDĚLE 22. KVĚTNA 2011

fotogalerie 22. května 2011 

UKÁZKY VÝCVIKU PRO DĚTI Z MATEŘSKÝCH ŠKOLEK Z LETŮ A DOBŘICHOVIC

Na dnešek jsme měli naplánovanou ukázku výcviku s pejsky pro děti z letovské a dobřichovické mateřské školky. Oproti loňsku jsme měli letos krásné počasí, teploučko a slunečno. Kolem desáté dopoledne byla hráz plná dětí. Všechny se těšily na pejsky. A tak jsme se do toho dali. Na place jsme měli připravené agility překážky, tedy dva tunely, jednu "skočku" a malý slalom. Postupně jsme si "zablbli" se psy na všech překážkách, někteří "matýskové" se nám zamotali do tunelu, a tak jsme si všichni užili pořádnou legraci. Předvedli jsme výcvik poslušnosti, jednotlivé cviky jsme dětem vysvětlili a děti výkonům pejsků moc tleskaly. Na závěr zhruba třicetiminutových ukázek jsme si ještě zahráli hru "na zloděje", jak se dá pro děti přeložit disciplína obrana.
Sluníčko hřálo, a tak všem bylo čím dál tím větší horko, jak dětem, tak pejskům a také nám. Nakonec jsme odpověděli dětem na všechny otázky a nechali je, aby si pohladili pejsky. Dětem se prý ukázky moc líbily. Pořídili jsme pár fotografií, na které se můžete podívat s námi.

FOTOGALERIE Z UKÁZEK

FOTOGALERIE - UKÁZKY PRO MŠ

Ve čtvrtek 26. května nám donesla paní učitelka Helena z dobřichovické mateřské školky obrázky, které namalovaly děti, které se byly podívat na našich ukázkách. Obrázky se jim moc povedly a nám udělaly moc velkou radost. Podělíme se o radost s vámi, protože jsme s dovolením paní učitelky obrázky oskenovaly a udělaly takovou malou galerii. Podívejte se tedy s námi!

GALERIE OBRÁZKŮ DĚTÍ

pes na překážce

Trénink obran - úterý 24. května 2011

Dnes jsme si cvičák pěkně užili. Dopoledne ukázka pro děti, odpoledne přijel figurant a pěkně jsme si zakousali až do samého večera. Od Káji jsme měli dobré chlebíčky, od Vládi zmrzlinu, to jsme si pošmákli. I na place se nám dařilo, počasí bylo super, jen večer se trochu ochladilo, ale bylo pořád příjemně. Takže dnes jsme byli na cvičáku od rána do večera...smajlík

 

FOTOGALERIE Z DNEŠNÍCH OBRAN

fotogalerie obrany 24.5.2011

 

Procházka 28.5.2011

Dnes jsme se rozhodli, že se půjdeme projít na velkou procházku. Počasí bylo dnes trochu proměnlivé, vypadalo to na déšť, ale bvlo příjemně, tak zvaně akorát. Vzali jsme si foťák a vyrazili jsme. O fotečky se s vámi podělíme.

FOTOGALERIE Z PROCHÁZKY 28.5.2011

PROCHÁZKA 28.5.2011

 

Neděle 29. května 2011

Počasí máme stále jak na houpačce. V týdnu vedro, v pátek déšť a ochlazení, v sobotu vítr, oblačno, počasí se zlepšilo, dneska na place vedro k zalknutí.

Tak, a je to stručně a jasně řečenosmajlík .

Štěnátek přišlo zase hodně, přibyla nám zase nějací nováčci. Některá štěňata milují vodu, a tak tráví většinu hodiny v řece. Po zbytek času se honí s ostatními pejsky a stříkají na nás všechny vodu, jak se otřepávají... To je legrace. Malí nováčci se pomalu osmělují, některá štěňata mají však kuráže hned od začátku na rozdávání. A to je dobře...

Pomalu se nám začínají blížit prázdniny a čas dovolených. Je to neuvěřitelné, ještě nedávno jsme nadávali na zimu a je to zase tady. Čas letí jako blázen, na štěňatech vidíme nejlépe, jak rostou, doslova "jako z vody". Ještě pár hodin a rozjedeme se všichni na prázdniny. A po prázdninách se nám vrátí místo štěňat "malá telátka". To bude překvapení, jak nám přes prázdniny za dva měsíce vyrostou! smajlík

FOTOGALERIE Z NEDĚLE 29. KVĚTNA 2011

fotogalerie z 29.5.2011