Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 284
TÝDEN: 2866
CELKEM: 540475

 

www.sokolfalco.com


 

SOKOL FALCO s.r.o.
 
Česká rodinná firma
s tradicí od roku 1993.
 
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky.
 
Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.
Po celá léta výroby se řídíme naším sloganem:
 
„Vyrábíme opravdu z masa“.
 
 

Svátek

Svátek má Milena

Zítra má svátek Miloš

Aktuální počasí

Počasí dnes:

24. 1. 2019

zata

Bude oblačno až zataženo, ojediněle slabé sněžení, přechodně až polojasno. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -4 až -8°C, při vyjasnění až -12°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

SRPEN 2011

Už je to týden, co jsme se vrátili z tábora a i když jsou ještě prázdniny, pokračujeme v tréninku a přípravě našich psů na podzimní sezónu plnou zkoušek z výkonu a závodů.

Trénink obran 13. srpna 2011

Počasí se nám dneska vydařilo, na tréninku se nás sešlo poměrně dost. Docela dobře se fotilo, a tak se s námi můžete podívat do fotogalerie z dnešního tréninku.

FOTOGALERIE Z TRÉNINKU OBRAN 13.8.2011

fOTOGALERIE Z 13.8.2011

 

21. srpna 2011

Na dnešek je naplánován výlet do Bítova na Moravě. Jedeme společně se Světlanou, která jede složit s Daphne TAN Test, kterému říkají "povaháč", jak jsem v okolí kruhu beauceronů zaslechla od majitelů krasavců, které v bítovském campu předváděli.

Vyrazili jsme ráno v šest hodin, abychom dorazili s předstihem a mohli se s Daphne projít, vyvenčit a tak. Jeli jsme v sestavě Světlana, Kája a já. Cesta utíkala, vypadalo to, že bude dneska vedro. Je to tedy pořádná dálka. Ke konci cesty to bylo samá objíždka, ale nakonec jsme to trefili. Na místo jsme dorazili před devátou. Camp mě naprosto šokoval. Nejsme na taková zařízení zvyklí, tak jsme byli dost v šoku. Mraky chatiček nalepených jedna na druhou s minimálním odstupem. No pro nás děs. Lidí mraky, vedro, hodně psů.... Představa, že bych takhle trávila dovolenou ve mě vyvolávala bolení žaludku a ač netrpím na deprese a nevím, co to je, asi by se mě deprese zmocnila hned po příjezdu. Na záchodech tedy bylo čisto, všechna čest, ale přesto ve mě vyvolávalo to množství lidí nepříjemné pocity.

Šli jsme vyvenčit Daphne, Světlana zaparkovala nedaleko kruhu chatek, které měli pronajeté majitelé beauceronů. Byly situované do půlkruhu a uvnitř bylo natažené do oválu "mlíko", okolo kterého běhali beauceroni. Přijeli jsme doprostřed posuzování, takže Světlana s Daphne ještě naběhla do kruhu aby to stihla, ač se s tím pravděpodobně nepočítalo. Do začátku TAN testu zbývala ještě hodina, tedy podle plánu, protože to mělo začít v deset hodin.

Beauceroni se sjížděli, někteří byli v chatkách se svými majiteli už od pátku, v sobotu byla prý výstava. Čas utíkal, oteplovalo se, všichni seděli okolo kruhu, konverzovali a my jsme začínali být nervózní. Já jsem fotila jako o život, ale sluníčko mi focení trochu znepříjemňovalo.  

Čas dál utíkal, my to čekání moc nemáme rádi. Dostala se k nám informace, že je trochu problém se zbraní, která je potřeba k TAN testu. Prý ji někdo ukradl. Náhradní zbraň sehnali, ale byl k dispozici nedostatek nábojů. Na každého psa jsou potřeba dva náboje, tedy ne na zastřelení, ale na zkoušení reakce na střelbu.

Přihlášeno k povahovému testu bylo podle informací asi dvacet psů. Daphne měla jít jako druhá, po ní měl přijít na řadu Bystr, což je štěně po Buggině.

Konečně to začalo. Nejdřív šel s Daphne Kája, ale bohužel se pokazila pistole, nevyšla rána. Když zprovoznili znovu pistoli, byl druhý pokus, s Daphne šla tentokrát Světlana, protože ji Daphne pořád hledala.  Všechno dobře dopadlo, prospěli jsme, Bystr taky a tak jsme šli na oběd. Po obědě si Světlana vyzvedla papíry a mohli jsme frčet k domovu. Je to dálka, dorazili jsme ve čtyři hodiny, vedro bylo k zalknutí. Zas jedna akce úspěšně dokončena.

Tento víkend byla také klubovka německých ovčáků, takže všichni byli akční, určitě se dostavily i nějaké úspěchy.

A ještě fotogalerii z akce

Povahový test

30. srpna 2011

K poznámkám jsem se dostala teprve 10. září, takže jsem zase pěkně ve skluzu...

ach jo

Jakoby se léto teprve probouzelo, když končí prázdniny. Vedro jako blázen... to je tedy letos bláznivé počasí, jinak než jako na houpačce se tomu fakt říct nedá. A tak tedy zase "hupanec" a ochlazení. To jsem tedy zvědavá, jaké bude září, slibují, že bude hezky, že bude pěkné babí léto.

Dnes jsme měli opět trénink obran. Na fotky z dnešního tréninku se můžete podívat do fotogalerie.

 obrany 30. srpna 2011