Obsah

 

Účast na kurzech pro štěňata je velmi početná. Hodiny socializace s malými štěňaty se staly tak trochu i společenskou událostí, kde se potkávají lidé se stejnými zájmy - pejsky. To nás velmi těší.

S dospělými, kteří přivádějí štěňátka do našich kurzů, přicházejí i jejich děti, a to někdy i děti velmi malé. Téměř každou hodinu upozorňujeme na možnost nebezpečí úrazu dětí při divokých hrách štěňat a na nebezpečí úrazu dětí na překážkách pro psy.

Vzhledem k tomu, že někteří rodiče si možná nebezpečí úrazu neuvědomují a berou možná naše upozornění někdy na lehkou váhu, připravili jsme formulář prohlášení, kdy rodiče berou na vědomí, že plně zodpovídají za případný úraz svých dětí, pokud budou přes naše upozornění trvat na tom, aby se pohybovaly v době her štěňat na place.

Pokud tedy dojde k tomu, že budou rodiče vodit stále svoje nezletilé děti na hodiny socializace, budeme vyžadovat podepsání uvedeného prohlášení. Děkujeme za pochopení. Věnujeme se vašim pejskům a přitom není možné hlídat, aby se vašim dětem nic nestalo.

PROHLÁŠENÍ

 

Další formulář, který jsme připravili, je souhlasné prohlášení zákonného zástupce (rodiče), pokud bude navštěvovat kurz nezletilý psovod.

PROHLÁŠENÍ - SOUHLAS S ÚČASTÍ NEZLETILÉHO DÍTĚTE NA KURZU