Obsah

LVT 2006 Městec Králové

Po měsíci teprve čas dovolil, abych se vrátila k letošnímu letnímu výcvikovému táboru, který se konal od 15. července do 22. července v příjemném prostředí areálu ZKO Městec Králové.

Městec Králové je několik kilometrů za Poděbrady. Je to městečko, které velikostí odpovídá asi Řevnicím. Cvičák je mimo městečko, naproti zahrádkářské kolonii. Co by kamenem dohodil je pěkné koupaliště, kde jsme mohli v letošních letních vedrech trávit volné chvíle, abychom se vychladili, když bylo přes 30 stupňů. Kousek to bylo také na fotbalové hřiště, kam jsme se chodili pravidelně sprchovat.

Ospalý týden, kdy byla vedra, jsme strávili v klidu, a tak doufám, že si všichni odpočinuli. Trochu jsme si i zacvičili, ale v těch vedrech to opravdu nešlo přehánět. Počasí nepřálo ani výletům, přesto jsme vyrazili uprostřed týdne do Dvora Králové, podívat se, jak jinak, klasicky, na zvířátka. Na výlet jsme nakonec jeli jen v pěti, ale stálo to za to.

Příští rok tedy vyrazíme opět na dovolenou - letní výcvikový tábor - do Městce Králové, tentokrát už na čtrnáct dnů.

Čtyřem z nás se podařilo prodloužit si dovolenou ještě o týden a zdržet se s další partou, která tábořila v Městci po nás. I tento týden bylo téměř nesnesitelné vedro, až na pár hodin, kdy se přihnal vítr a trochu deště. I tento týden jsme vyrazili za zvířátky, tentokrát trochá dál, až do Liberce do ZOO. Vedro bylo i tentokrát neúprosné, ale výlet byl hezký.

Skončila letošní dovolená, nakonec jsme byli vděční za vedra, protože sotva jsme se vrátili, začal srpen, a ten se letos opravdu nevydařil, kromě pár dnů bylo deštivo, chladno a nepříjemno. Kdo měl tedy dovolenou v srpnu, moc spojenosti si s počasím neužil.

 

 Na koupalištiCvičák Městec KrálovéRybník u cvičáku

Ale ještě fotogalerie z tábora

KLIKNĚTE ZDE A ZOBRAZÍ SE FOTOGALERIE