Obsah

Neděle 27. června 2010

Tráva, tráva, tráva.... Dnes posekal Kája Ráž oba cvičáky a prostor za nimi. Musíme také začít zavlažovat, protože sluníčko začíná pěkně pálit a tráva by byla za chvíli vypálená. Letos je pěkně hustá, tak by to byla škoda. Kája Ráž odpracoval 5 hodin. 

Sobota 26. června 2010

Možnost odpracování brigádnických hodin individuálně z vlastní inicitativy využila Lenka Beránková s Tomášem Vostřelem, kteří dorazili tuto sobotu v deset dopoledne, a i když to pěkně připalovalo, statečně sekali a hrabali trávu na hrázi až do odpoledne. Oba odpracovali po pěti hodinách.

 

Sobota 19. června 2010

Sobota 12. června 2010

 

V sobotu 5. června 2010

Konečně slunečné počasí! Po deštivých dnech přišlo konečně teplo a sluníčko. Tráva roste jako blázen, protože je hodně mokro. Berounka stoupla o více než metr, ale už kulminovala, aniž dosáhla 1. stupně povodňové aktivity, a tak můžeme pro tentokrát naštěstí zůstat v klidu.

Na dnešní brigádě se sešlo jen pár lidí. Miloš Forman sekal křovinořezem, Luděk Hrudka a Kája Ráž se střídali na traktůrku, sekali plac, Lenka Holíková, Vašek Štefan, Majka Šubrtová a Pepa Šott hrabali posekanou trávu na place a odváželi shrabanou trávu z hrází posekaných na minulé brigádě. Na place pálilo sluníčko, takže toho měli všichni brzy dost. Díky za odpracované brigádnické hodiny.

Kája Ráž                            4 hodiny
Luděk Hrudka                    3 hodiny

Miloš Forman                     4 hodiny
Majka Šubrtová                 3 hodiny
Pepa Šott                           3 hodiny 
Lenka Holíková                   3 hodiny