Obsah

 

Prosinec 2010

A máme tady poslední měsíc v roce, prosinec. Je to měsíc, který je ve znamení vánoc. Pokud máte malé děti, jistě se na vánoce těšíte, protože dětská radost z vánočních dárků je nezapomenutelná.
Vánoce jsou ale pro některé z nás i strašákem, protože znamenají ještě větší honičku než v průběhu běžného roku. Vánoční nákupy, šílenství, které končí nákupem zbytečností, které jsme vlastně vůbec koupit nechtěli, příšerná masáž médií, reklam, úklid domácnosti, pečení cukroví atd. atd. Zkrátka všeobecné šílenství, které vánoce každý rok přinášejí, má dost často dost daleko ke sváteční atmosféře.

Vánoce jsou méně radostné pro ty, kteří citlivěji než kdy jindy vnímají, že jim někdo chybí u stolu, někdo, koho měli rádi a už tady s nimi není.
Sváteční atmosféra vánoc má určitě svoje kouzlo. Věřím a chtěla bych doufat, že i letos každému z nás vánoce dají něco hezkého a příjemného. Já osobně se těším, že si trochu odpočinu a budu víc se svými chlupáči.
Sníh, který nás v letošní zimě začal pořádně trápit dřív než jindy, by mohl vydržet i na vánoce, aby si ho o vánočních prázdninách užily děti. Ale to je ještě momentálně ve hvězdách, zda opravdu sníh vydrží nebo ne.

Moudra, pronášená koncem roku, si zatím nechám od cesty, ještě je chvíle času na ně.

A tak si raději prohlédněte fotky, které jsou pořízeny z kurzu pro štěňata z neděle 5. prosince 2010. Bohužel jejich kvalita není nic moc, protože fotit na sněhu není nic jednoduchého, ne že by to byla výmluva. A také bylo zataženo, takže beze světla není správná fotka. Ale protože hry štěňat jsou úžasné, prohlédněte si momentky z neděle s nadhledem a se zamhouřenýma očima nad jejich kvalitou.

A.V.

 

Fotogalerie - odkaz

neděle 5. prosince 2010

Fotogalerie prosinec - odkaz

Honey na obranách

Trénink obran 18. prosince 2010

trénink obran 18.12.2010

Kurzy pro štěňata neděle 19.prosince 2010

kurzy pro štěňata 19. prosince 2010

Jednou z posledních sportovních aktivit v roce 2010 byl trénink trénink obran. Fotografie z tréninku naleznete zde 

trénink obran