Obsah

 

Trénink obran 2. října 2010

DO FOTOGALERIÍ SE DOSTANETE KLIKNUTÍM NA OBRÁZKY

V sobotu po zkouškách z výkonu jsme využili, že je k mání figurant a zatrénovali si obrany. Připravila jsem pro vás pár fotografií, které musím ještě upravit a pak sem bude vložena fotogalerie.

obrany 2. října 2010

Trénink 9. října 2010 - obrany

trénink 9.10.2010

Neděle 10. října 2010

Kurz pro štěňata byl opět nabitý jak malými, tak i velkými štěňaty. Bylo jich kolem šedesáti. Úctyhodný počet, že?

Tak si můžete prohlédnout alespoň pár fotografií z her štěňat.

Fotogalerie z 10. října 2010

hry štěňat2. část fotek z 10. října 2010

Neděle 24. října 2010

Počasí dnes nebylo zrovna příjemné, sice nepršelo, ale foukal studený, nepříjemný vítr. Přesto přišlo do kurzů pro štěňata dohromady přes padesát psů se svými páníčky, které doprovázely mnohdy i další rodinní příslušníci. Kurzy pro štěňata se staly pro mnohé z nás vlastně společenskou událostí, na kterou se těší nejenom štěňata, ale i my všichni, kteří se štěňaty a jejich páníčky pracujeme a povídáme o výchově, výcviku, etologii a spoustě dalších zajímavých věcí, týkajících se pejsků. Těší nás, že jsou štěňata na cvičáku šťastná, mohou si tam do sytosti vyhrát, ale také se naučit spoustu zajímavých činností, jako je třeba překonávání překážek.

Fotogalerie z dnešního dne

http://vanza.rajce.idnes.cz/stenata24-10-2010/

31.října 2010

Poslední říjnová neděle byla opět ve znamení hojné účasti na kurzech pro štěňata. Divoké hry štěňat a jejich výcvik jsme zachytili na fotografiích, které si můžete prohlédnout kliknutím na následující obrázky

kurz pro štěňata 31.října 2010cane corso

 

říjnový trénink obran